Jaarlijks wordt er een “gezamenlijke collecte” gehouden in Lieshout. Middels die “gezamenlijke collecte” wordt geld opgehaald om goede doelen te ondersteunen. De werkgroep -die dit organiseert- is op zoek naar nieuwe collectanten die enkele uren mee willen helpen om de collecte goed te laten verlopen. Met deze nieuwe collectanten kan het bezorgen en weer ophalen van de enveloppen wat makkelijker gaan verlopen.
Langere tijd geleden is besloten dat de collectanten voor goede doelen de krachten bundelen en voortaan gezamenlijk op pad gaan om voor hun goed doel te collecteren. Door deze samenwerking beconcurreren ze elkaar niet en worden de inwoners niet steeds lastig gevallen voor een ander goed doel. Gezamenlijk collecteren ze inmiddels voor zo’n 15 goede doelen.
Paar uur werk
De goede doelen collecte wordt in Lieshout ééns per jaar gehouden. De werkgroep die deze collecte organiseert zoekt nieuwe collectanten die twee keer één uurtje hier aan willen besteden. In die tijd gaan ze eerst een envelop met informatie bezorgen bij zo’n 20 adressen. Enkele dagen later gaan ze wederom langs deze 20 adressen om de enveloppen -gevuld en wel- weer op te halen. Met deze geringe inspanning is de werkgroep érg geholpen en worden de goede doelen geholpen.
Neem contact op
Heeft u deze tijd beschikbar en wilt u helpen ? Wilt u de goede doelen én uzelf een plezier doen ? Meldt u dan aan als collectant. Dat kan eenvoudig door één van de twee contactpersonen telefonisch te benaderen:
Harry Lanen Tel. 06-34553639
Petra van der Heijden Tel. 06-20024355
Ook kunt u altijd contact op nemen met de Dorpsraad via info@dorpsraad-lieshout.nl. Zij helpen u dan om contact met Harry en/of Petra te leggen.
Ondersteuning door Dorpsraad
De Dorpsraad ondersteunt de gezamenlijke collecte door een betaalrekening beschikbaar te stellen , zodat alle donaties via deze rekening geadministreerd kunnen worden. Daarnaast vergoedt de Dorpsraad het benodigde papier, enveloppen en cartridges en kunnen alle giften ook daadwerkelijk overgedragen worden aan (een van) de goede doelen, zonder dat er (administratie) kosten op de opbrengst in mindering worden gebracht.